Szanowni Państwo
   

Nie tracąc nic, nie odkładając z własnego portfela oraz nie uszczuplając domowego budżetu możecie wspomóc działalność sportową naszych dzieci, naszej młodzieży, nas samych.

Sprawa jest bardzo prosta, wystarczą tylko chęci i wspólnie możemy dokonać czegoś pożytecznego. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym na początku każdego roku, w kwocie podatku, który pobierany jest przez fiskusa, możecie 1% przekazać na instytucje pożytku publicznego, a tym samym wspomóc sport dzieci i młodzieży. Jest nią właśnie nasze Stowarzyszenie, Wojskowy Klub Sportowy "ŚLĄSK" we Wrocławiu.

Jeśli los sportu dzieci i młodzieży nie jest Wam obcy, jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci miały możliwość uprawiania sportu, korzystania z różnych form rekreacji, jeżeli chcecie, aby nie ulegały pokusom XXI wieku, prosimy o wsparcie naszej działalności.

 

Korzyści z tego będziemy mieli wszyscy.
Nie zmarnuj tej szansy!

Zarząd WKS "Śląsk"


Jak przekazać 1% na szkolenie dzieci w sekcji pływania WKS Śląsk?

To proste!


 

Skorzystaj z darmowej aplikacji do wypełniania formularzy podatkowych PIT-2014. Znajdziesz ją tutaj lub kliknij w poniższą grafikę (otworzy się nowe okno Twojej przeglądarki internetowej z aplikacją online).

btn pitonline

 

Jeżeli korzystasz z powyższej aplikacji i masz pytania dotyczące rozliczeń podatkowych - skorzystaj z darmowej infolinii dla użytkowników programu:

pomoc btn 1


 

Lub:

 

1. Oblicz kwotę 1%


   Należy obliczyć swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu, a następnie odliczyć 1% od tego podatku. Przy wypełnianiu odpowiedniego formularza PIT, w części zatytułowanej "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)", w pozycji:

     - numer KRS, wpisać: 0000159810
     - wnioskowana kwota: wpisać kwotę obliczonego 1% podatku

     Każdy z Państwa może również wyrazić zgodę na podanie swoich danych osobowych organizacji (imienia, nazwiska, adresu) oraz wskazać cel przeznaczenia 1% podatku (np. sekcja pływania) zaznaczając odpowiednią rubrykę w części zatytułowanej "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE".

 

2. Wyślij formularz PIT do właściwego Urzędu Skarbowego

 

Dziękujemy za wsparcie!